PRIVATUMO TAISYKLĖS

PRIVATUMO TAISYKLĖS

Siekdami apsaugoti jūsų privatumą ir saugumą, mes nerenkame sąskaitų numerių, asmens kodų ir pan. Visi šie duomenys saugomi finansinėse institucijose, kurių paslaugomis naudojotės mokėdami už prekes.

Apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje metu renkame tik prekių pristatymui būtinus duomenis: vardas, pavardė, adresas, el.pašto adresas, telefono numeris. Visi šie anketiniai duomenys renkami ir saugomi tik tam kad jums galėtume suteikti kokybiškas paslaugas, bei įvykdyti pirkimo - pardavimo sandorį. Jūsų asmens duomenys, susiję su užsakymo įvykdymu, gali būti persiųsti siuntų pristatymo tarpininkui - uždarajai akcinei bendrovei "Baltic Post" (Lietuvos paštas ir LPEXPRESS terminalai) ,"OMNIVA LT UAB" (OMNIVA terminalai) arba VENIPAK Lietuva, UAB ir tvarkomi pagal jų nustatytą privatumo politiką.

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu, jūsų duomenis saugosime maksimaliai 2 metus. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti. Jūsų pageidavimu visi jūsų duomenys gali būti pašalinti iš mūsų sistemos bet kuriuo metu per 30d. nuo Jūsų pateikto pageidavimo.

Prekių naujienlaiškiai ir reklamos nėra siunčiamos be Jūsų asmeninio sutikimo ir patvirtinimo. 

Mes taip pat renkame ir tvarkome klientų, teikusių prašymą, skundą, paklausimą ar kitu būdu besikreipusių į mus raštu, įskaitant ir el. paštu, socialiniuose tinkluose, taip pat kituose dokumentuose pateiktus asmens duomenis (vardas, pavardė, adresas ir/ ar kiti duomenys, kuriuos pateikė klientas).

Mes nerenkame klientų specialių kategorijų asmens duomenų, atskleidžiančių kliento rasinę ar etninę kilmę, politines pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus ar narystę profesinėse sąjungose, sveikatos duomenų arba duomenų apie lytinį gyvenimą arba lytinę orientaciją.

Internetinėjė parduotuvėje taip pat naudojami slapukai, kurie padeda suteikti Jums kokybiškas paslaugas:

  • currency – išsaugoja numatytos valiutos kodą, pagal tai pirkėjui atvaizduoja prekių / paslaugų kainas atitinkama valiuta.
  • language – išsaugoja numatytos kalbos kodą, pagal kurį sekančio apsilankymo metu parduotuvę užkrauna numatyta kalba.
  • PHPSESSID – išsaugoja informaciją apie pirkėjo prisijungimą, prekių palyginimo / krepšelio, norų sąrašo duomenis, kad sekančiu apsilankymu atitinkamai būtų užkrauti reikalingi duomenys.