Privatumo politika

1 SKYRIUS – KĄ MES DAROME SU JŪSŲ INFORMACIJA

Jums įsigyjant prekes ar paslaugas mūsų el. parduotuvėje, mes renkame šiuos Jūsų pateikiamus duomenis: vardą ir pavardę, adresą ir el. pašto adresą.

Jums naršant mūsų svetainėje, mes automatiškai gauname Jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, suteikiantį mums galimybę matyti Jūsų naršyklės ir operacinės sistemos pavadinimą bei versiją. Tai pirkimo – pardavimo proceso dalis.

Elektroninė rinkodara (jei taikoma): gavę Jūsų sutikimą, galime siųsti Jums elektroninius laiškus apie mūsų parduotuvę, naujus produktus ir kitus atnaujinimus.

2 SKYRIUS – SUTIKIMAS

Kaip gaunate mano sutikimą?

Mes laikome, kad Jūs, pateikę mums savo asmeninius duomenis, reikalingus transakcijai užbaigti, Jūsų kreditinės kortelės galiojimui patvirtinti, užsakymui pateikti, pirkiniams pristatyti ar grąžinti, duodate sutikimą tuos duomenis kaupti ir naudoti tik tiksliai tam, kam jie buvo pateikti. Jei prašome Jūsų pateikti asmeninius duomenis dėl kitos priežasties, pvz.: tiesioginei rinkodarai, prašome ir Jūsų sutikimo tuos duomenis naudoti, kurio galite mums nesuteikti.

Kaip atsisakyti sutikimo?

Jei po to, kai prisijungiate, persigalvojate, galite bet kada atsiimti savo leidimą su Jumis susisiekti ir toliau kaupti duomenis apie Jus, jos naudoti ar atskleisti. Tą padaryti galite susisiekę su mumis el. paštu milijoniere.info@gmail.com arba atsiuntę mums rašytinį prašymą adresu: K. Donelaičio g. 33-216, pašto kodas 44240 Kaunas

3 SKYRIUS – ATSKLEIDIMAS

Galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalauja įstatymai, arba jeigu Jūs pažeidžiate mūsų Paslaugų teikimo sąlygas.

4 SKYRIUS – SHOPIFY

Mūsų el. parduotuvei talpinimo paslaugas teikia Shopify Inc. Jie suteikia elektroninės parduotuvės platformą, leidžiančią mums pardavinėti prekes ir paslaugas Jums. Jūsų duomenys yra saugomi Shopify duomenų kaupykloje, duomenų bazėse ir pagrindinėje Shopify programinėje įrangoje. Jūsų duomenys yra saugomi saugiame serveryje, apsaugotame ugniasiene. Mokėjimai: jei pasirenkate tiesioginį mokėjimo už Paslaugas būdą, Shopify išsaugo Jūsų kreditinės kortelės duomenis. Jie yra užkoduojami pagal Mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugumo standartą (PCI-DSS). Jūsų pirkimo transakcijos duomenys saugomi tik tol, kol pirkimo transakcija yra užbaigiama. Transakcijai pasibaigus Jūsų pirkimo transakcijos duomenys yra sunaikinami. Visi tiesioginio mokėjimo būdai atitinka PCI-DSS nustatytus standartus, kaip to reikalauja PCI saugumo standartų taryba, kuri įkurta bendromis tokių prekės ženklų, kaip Visa, Mastercard, American Express ir Discover, pastangomis. PSI-DSS reikalavimai padeda užtikrinti saugų kreditinių kortelių duomenų tvarkymą mūsų parduotuvėje ir pas jos paslaugų teikėjus. Daugiau informacijos galite rasti Shopify Paslaugų teikimo sąlygose (https://www.shopify.com/legal/terms) ir Pareiškime apie privatumą (https://www.shopify.com/legal/privacy).

5 SKYRIUS – TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS

Iš esmės, trečiosios šalys, kurių paslaugomis naudojamės, rinks, naudos ir atskleis tik tą Jūsų asmeninę informaciją, kuri reikalinga jų paslaugoms įvykdyti. Kaip bebūtų, tam tikri trečiųjų šalių paslaugų tiekėjai, tokie kaip mokėjimo paslaugų tiekėjai ar mokėjimo transakcijų vykdytojai turi savo Privatumo politiką, kuria remiantis mes privalome jiems pateikti duomenis, susijusius su Jūsų transakcijomis. Mes Jums rekomenduojame susipažinti su tokių paslaugų teikėjų Privatumo politika, kad žinotumėte, kai jie elgiasi su Jūsų asmenine informacija. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad kai kurie paslaugų teikėjai ar jų veiklos vietos gali būti įsikūrę kitose valstybėse, nei Jūs ar mes. Todėl jei savo transakcijų vykdytojais pasirenkate trečiąsias šalis, Jūsų informacija gali būti tvarkoma pagal tos šalies, kurioje registruotas paslaugos teikėjas ar kurioje yra jo veiklos vykdymo vieta, įstatymus. Pavyzdžiui, jei esate Kanadoje ir savo transakcijos vykdytoju pasirenkate kompaniją, esančia Jungtinėse Valstijose, Jūsų asmeninė informacija, reikalinga transakcijai įvykdyti, bus tvarkoma pagal Jungtinių Valstijų teisės aktus, įskaitant Patriotų aktą. Palikus mūsų parduotuvės svetainę ar esant nukreipimui į trečiosios šalies interneto svetainę ši Privatumo politika nustoja galiojusi. Nuorodos. Kai paspaudžiate nuorodą mūsų svetainėje, ji gali nuvesti į kitą svetainę. Mes nesame atsakingi už kitų svetainių privatumo praktiką, todėl raginame perskaityti tos svetainės pareiškimus apie privatumą. 

6 SKYRIUS – SAUGUMAS

Siekdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją, mes imamės protingų veiksmų ir naudojamės geriausia pramonės patirtimi, kad užtikrintume, jog Jūsų duomenys nebūtų nerūpestingai prarasti, neteisingai panaudoti, nuskaityti, atskleisti, pakeisti ar sunaikinti. Jei pateikiate mums savo kreditinės kortelės duomenis, jie yra užšifruojami naudojantis secure socket layer (SSL) technologija ir saugomi naudojant AEs-256 kodavimą. Nors nei vienas duomenų perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo metodas nėra 100% saugus, mes vadovaujamės PCI-DSS reikalavimais, pasitelkdami papildomus visuotinai priimtus pramonės standartus.

7 SKYRIUS – SLAPUKAI (COOKIES)

Pateikiame mūsų naudojamų slapukų sąrašą. Juos nurodome, kad galėtumėte nuspręsti, ar sutinkate leisti naudoti slapukus, ar ne. _session_id – unikalus sesijos numeris, leidžiantis Shopify kaupti informaciją apie Jūsų sesiją (iš kur atėjote, aplankytus puslapius ir t.t.). _shopify_visit – duomenys nesaugomi, galioja 30 minučių nuo paskutinio apsilankymo, naudojamas mūsų svetainės teikėjų vidinei statistikai rinkti ir apsilankymų skaičiui fiksuoti. _shopify_uniq – duomenys nesaugomi, ištrinamas vidurnaktį (lankytojo laiku) arba kitą dieną, skaičiuoja individualaus kliento apsilankymus parduotuvėje. cart – unikalus numeris, galioja 2 savaites, saugo informaciją apie pirkinių krepšelio turinį. _secure_session_id – unikalus numeris sesijai. storefront_digest – unikalus numeris, galioja neribotai, jei parduotuvė turi slaptažodį, nustato ar vartotojui suteikta prieiga.

8 SKYRIUS – AMŽIAUS CENZAS

Naršydami mūsų svetainėje patvirtinate, kad esate sulaukęs pilnametystės pagal savo rezidavimo šalies įstatymus, arba kad esate sulaukęs pilnametystės ir suteikiate leidimą savo nepilnamečiams vaikams/globotiniams naudotis mūsų svetainės Paslaugomis.

9 SKYRIUS – PRIVATUMO POLITIKOS PASIKEITIMAI

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šias privatumo nuostatas, todėl prašome jas peržiūrėti kuo dažniau. Pakeitimai ir paaiškinimai įsigalioja iš karto, kai yra paskelbiami šioje svetainėje. Jei atliksime ženklius Privatumo politikos pakeitimus, pranešime apie tai, kad politika pasikeitė, kad žinotumėte, kokius duomenis renkame, kaip juos naudojame ir kokiomis aplinkybėmis, jei tokių atsirastų, mes juos atskleidžiame. Jei mūsų parduotuvę įsigytų ar ją susijungtume su kita kompanija, Jūsų informacija būtų perduota naujiems savininkams, kurie ir toliau galėtų Jums teikti paslaugas. 

KLAUSIMAI IR INFORMACIJA

Jei norėtumėte sužinoti, pataisyti, koreguoti ar ištrinti bet kurią asmeninę informaciją, kurią esame surinkę apie Jus, jei pageidautumėte užregistruoti skundą, ar tiesiog sužinoti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų Privatumo laikymosi skyriumi el. paštu milijoniere.info@gmail.com arba atsiuntę mums rašytinį prašymą adresu: K. Donelaičio g. 33-216, pašto kodas 44240 Kaunas